GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 17516160

nr 1751 6160

Vas

Kina, 1800-tal. Höjd: 17 cm

Kondition: nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:54:46

12/12 18:14:01 1      100 kr
15/12 20:44:27 2      Vinnande bud